Talep Oluştur

Data Güvenliği Yedekleme

 

 

Veri güvenliği ve veri yedeklemenin önemi

 

Yedekleme genel anlamıyla bir bilgisayar sisteminde bulunan donanım, yazılım ve verilerin arıza, hasar veya hatalı işlemlerden dolayı oluşabilecek problemlerden kendimizi en az zararla kurtarma için yaptığımız işlemlerdir. Verilerimizin neden önemli olduğunu sanırım söylememize gerek yok.

Çünkü veriler oluşturulurken para, zaman ve çok fazla emek harcanabilmektedir. Temel olarak veri kayıplarının birkaç nedeni olabilir. Bunlardan bir kaçı donanım arızaları, yazılım hataları, insan hatası ve doğal afetlerdir. Herhangi bir nedenle oluşan bir sorun nedeniyle veri kaybı ile uğrayacağımız zararlar çok büyük olabilir. Bu tür durumlara düşmemek için yedekleme yapmamız kaçınılmaz bir gereksinimdir.

 

Her hafta bir yenisini duyduğumuz siber saldırılar artık bilişim sektörünü tamamen etkisi altında  almış durumda. En iyi korumanın sadece yedekleme olduğunu ısrarla belirtmek isteriz ki, bu sebeble siz kurumsal müşterilerimize Yedekleme servisimizi sunuyoruz. Sizin için hayati öneme sahip olan verilerinizi gelin platinservis cloud sunucularımızda periyodik olarak yedekleyelim sizde iş sürekliliğiniz ve veri güvenliğiniz ile karlılığınızı koruyun.

İLETİŞİM
Kadıköy / İSTANBUL
BİZİ TAKİP EDİN