Talep Oluştur

E-Ticaret Sistemi

Artık ürünleriniz sadece mağazalarda değil tüm dünyada. Güçlü E-Ticaret altyapımız ile ürünlerinizi geniş kitlelere ulaştırmak çok kolay.

 

ÖZEL TASARIM

Herkes özgün olmayı sever. Her proje için hazırladığımız özel tasarımlar sizi diğerlerinden ayırıyor. Ve tam sizi ifade ediyor.

 

GÜÇLÜ ALTYAPI

E-ticaret sistemleri yüksek kapasite ve güçlü bir altyapı gerektirir. En son teknoloji ile donatılan yazılım altyapımız ile yüksek ziyaretçi sayılarına destek veriyoruz.

 

MOBİL DESTEĞİ

Günümüzde mobil öncelikli bir kullanım mevcut. Mobil arayüz ile kullanıcılar sitenizi, mobile uygun tasarlanmış bir arayüzde görüntülüyor. Kolay menüler ve arama seçenekleri ile ürünlerinize kolayca ulaşabiliyor.

 

KOLAY ARAMA

Sistemdeki kolay arama ile bir kaç harfe dokunmanız yeterli. Sistem size yazdığınız harflere en uygun ürünleri ve kategorileri getirir. Bir çok sayfa gezmek ve sonuç arama yerine anından istediniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz

 

FİLTRELEME

Seçtiğiniz bir kategoride, alt kategori, marka, renk, fiyat ve stok gibi seçenekleri seçerek tam da istediğiniz ürünleri listeleyebilirsiniz.

 

HIZLI SİPARİŞ

Bizde sipariş 2 tık. Ürünü Hemen Al  yaparak tüm bilgileri tek ekranda girerek siparişinizi sayfalarda kaybolmadan gerçekleştirebilirsiniz.

 

XML SİSTEMİ

Tedarikçilerinize ait XML üzerinden doğru eşleşme ve fiyat oranları ile ürünleri tek seferde sisteminize yükleyebilirsiniz. Daha sonrasında aktif olarak çalışan yapı ile fiyat değişiklikleri ve stok değişimleri otomatik olarak ürünlerinize yansır. 

 

ENTEGRASYON

Firmanın ihtiyaç duyduğu sipariş, muhasebe gibi dış kaynak altyapılarının entegrasyonlarını yapıyoruz. Proje bazlı hazırlanan uygulamalar ile yerel muhasebenizden ürünleri çekebilir, siparişleri muhasebe programınıza gönderebilir veya dış kaynaktaki siparişlerinizi sisteminize alabilirsiniz.

 

YÖNETİM PANELİ

En son teknoloji kullanılarak hazırladığımız web projeleri tam yönetim imkanı ile sunuluyor. Tam kontrol sayesinde web sitenizdeki tüm düzenleme ve değişiklikleri Yönetim Paneli ile çok kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

ÖZEL YAZILIMLAR

Bazen standartlar firmalar için yeterli olmayabilir. Burada iş fikrine uygun yazılımlar devreye girer. Firmanın istekleri doğrultusunda kullanıcı etkileşimli sistemler oluşturulur ve tam entegrasyonla kullanım imkanı sağlanır.

 

ÖZELLİKLER

 
- Cari (Üye) Sistemi (Üye, Bayi, Tedarikçi tümleşik sistem)

- Ürün Sistemi (Kategoriler, Markalar, Barkod Sistemi, Çoklu Birim Sistemi)

- Arama Sistemi

- Filtreleme Sistemi

- Ön Muhasebe Sistemi (Faturalar, Cari Hareketler, Hesap Ekstresi, Kasa)

- Sipariş Sistemi

- Ödeme Sistemi (Tüm Bankalar, PAYU, iPara, Paratika, Paypal ve Tedarikçi POS entegrasyonları ile)

- Banner sistemi

- Hediye Çeki Sistemi

- Mailing Sistemi

- Destek Sistemi

- İletişim Sistemi

- İçerik Sistemi

- Haber Sistemi

- Raporlama Sistemi

- XML Sistemi

- Entegrasyon Sistemi

- Döviz Sistemi

- Yorum Sistemi

- Kargo Sistemi

- SEO Sistemi

- Kampanya Sistemi

 

 

 

ÖRNEK REFERANSLAR

 

İLETİŞİM
Kadıköy / İSTANBUL
BİZİ TAKİP EDİN