Kurumsal
- Hakkımızda

Hakkımızda

Platin Bilgisayar

Platin Bilgisayar, günümüzün gelişen teknolojilerine üstün hizmet ve tecrübesini aktarmak için 2000 yılında bu hedef ve amaç doğrultusunda kurulmuştur. Kurumsal pazara hitabeden şirket, sektörel bazda yapılanmıştır.

Kurumların kendi iş alanlarına odaklanmasını sağlamak ve böylelikle verimliliklerinin artmasına katkıda bulunmak amacı ile çalışan hizmetler grubu, geleneksel satış sonrası servislerini tamamlayıcı nitelikte hizmetleriyle, tüm pazar segmentlerine katma değer sunan hizmetler vermeyi hedeflemektedir.

 

Vizyon

İstanbul genelinde ürün ve hizmet portföyünü sunmayı; bu sektörlerde yer alan kurumları en ileri teknolojilere taşımayı, iş verimliliklerini artırmayı, iş sürekliliğini sağlamayı, bunları gerçekleştirirken kendimize verilen hedefler içerisinde müşteri memnuniyetini ve bağımlılığını yaratmayı ve korumayı amaç edinmiştir.

 

Misyon

Müşterilerimizin bilgi teknolojisi çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir iş birliği içinde sunulan hizmetlerden en yüksek katma değeri almalarını sağlamayı misyon edinen Platin Bilgisayar, bilişim sektöründeki en büyük sistem entegratörü olmayı hedeflemektedir.

İLETİŞİM
Kadıköy / İSTANBUL
BİZİ TAKİP EDİN