Talep Oluştur

Bakım Anlaşmalı Teknik Servis

Platin Teknik servis çağrı merkezi 0533 340 08 26 Teknik Servis Çağrı merkezimize üsteki telefondan ulaşabilir, tek bir telefonla markalı - markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz.  Çağrı merkezi ekibi kendine gelen arıza çağrılarını yanıtlar müşterilerin arızalı ürünlerin durumunu kendilerinin de takip edebilmesi için müşteri kaydını alır ve arızayı bünyemizde bulunan uzmanlara ileterek size bilgi ve çözüm önerisi olarak geri dönüşümü sağlar.
 
Hizmetlerimiz
 Bireysel Bilgisayarlar
Müşterilerimizin hertürlü notebook ve masaüstü bilgisayarlarının (monitör,yazıcı vb.) tüm cihazlarının onarım ve bakımı.
 Çağrı Başına Teknik Servis Hizmetleri 
Garanti kapsamında olmayan ve bakım sözleşmesi bulunmayan ürünlere teklif verme/sipariş alma yöntemi ile çağrı üzerine teknik servis hizmeti vermekteyiz. 
Sözleşmeli Bakım Teknik Servis Hizmetleri 
Garanti süresi dolan ürünler için müşterinin isteği aynı yönde ise teknik servis bakım sözleşmesi imzalanarak hizmete müşterinin istediği koşullarda devam edilir. Bakım ve teknik servis şartları tamamen müşteri tarafından konfigüre edilir, bu esnada katkımız müşteriye ihtiyaçlarının tespitinde yardım etmek, ihtiyaçlar belirlendikten sonra ise seçenekler sunmaktır.
Koruyucu Periyodik Bakım 
Meydana gelebilecek arızaları önlemek, cihazların ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmayı sağlamak amacıyla periyodik yapılan müdahale ve kontrollerdir. Periyodik bakımda yapılan işler:
İLETİŞİM
Kadıköy / İSTANBUL
BİZİ TAKİP EDİN