Talep Oluştur

Kurumsal Web Sitesi

Firmalar ve kurumların kendilerini en iyi şekilde ifade edebilecekleri bir web sitesine ihtiyaçları bulunmaktadır. Buradan hareketle firmalar ve kurumlar için özel tasarım kurumsal web siteleri hazırlıyoruz.

 

ÖZEL TASARIM

Herkes özgün olmayı sever. Her proje için hazırladığımız özel tasarımlar sizi diğerlerinden ayırıyor. Ve tam sizi ifade ediyor.

 

SEKTÖREL UYUMLULUK

Hazırlanan projeler bir çok sektöre hitap ediyor. Proje hazırlık aşamasında aynı zamanda sizi ve sektörünüzü de inceleyerek en uygun tasarım ve yazılım çözümlerini sizlere sunuyoruz.

 

DİL SEÇENEKLERİ

Global ticaretin bir parçası olan firmalar için faaliyet gösterdiği ülkeler ve dilleri önem arzetmektedir. Geniş dil desteğimiz ile projelerin daha geniş kitlelere hitap etmesini sağlıyoruz

 

YÖNETİM PANELİ

En son teknoloji kullanılarak hazırladığımız web projeleri tam yönetim imkanı ile sunuluyor. Tam kontrol sayesinde web sitenizdeki tüm düzenleme ve değişiklikleri Yönetim Paneli ile çok kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

ÖZEL YAZILIMLAR

Bazen standartlar firmalar için yeterli olmayabilir. Burada iş fikrine uygun yazılımlar devreye girer. Firmanın istekleri doğrultusunda kullanıcı etkileşimli sistemler oluşturulur ve tam entegrasyonla kullanım imkanı sağlanır.

 

ÖRNEK MODÜLLER

 

- Dinamik Anasayfa

- Ürün Sistemi

- Hizmet Sistemi

- Projeler Sistemi

- İçerik Sistemi

- Resim Galeri sistemi

- Video Galeri Sistemi

- Doküman Sistemi

- E-Bülten (Toplu Mail) Sistemi

- İletişim Sistemi

- Şube Sistemi

- Harita Sistemi

- Sipariş / Teklif / Talep Formu

- Ziyaretçi Soru Cevap Sistemi

- İnsan Kaynakları Sistemi

- Duyuru Sistemi

- Haber Sistemi

- Banner Sistemi

- Katalog Sistemi

 

 

 

ÖRNEK REFERANSLAR

 

 

İLETİŞİM
Kadıköy / İSTANBUL
BİZİ TAKİP EDİN